Хто ми

Наша робота говорить про нас

Ми любимо нашу роботу

Мета нашої компанії – творчість та самовираження через створення доступних дизайнерських світильників з металу та дерева. Поки багато виробників копіюють ідеї, ми пропонуємо вам ексклюзивні вироби, створені своїми руками. Саме тому, моделі від бренду Iterna – створене мистецтво, адже ми не прагнемо швидко збути – ми намагаємось досягти ідеалу! І наш шлях – створення якісних, сучасних та доступних для кожного світильників, а не конвеєрні лампи з пластику. Дерево і сталь – такі матеріали завжди будуть ідеально поєднуватись разом, тому вони є основними в компанії Iterna. Текстура натуральної деревини та загартований вогнем метал – викликають почуття, які неможливо описати словами. Їх можна відчути і побачити, доторкнувшись до виробів від нашого бренду. Виготовлення світильників – це точно не просто, але ми знаємо, як зробити сучасну модель з масиву кращого дерева – ясеню. Його прекрасна структура передає всю силу та велич матеріалу. А щоб підкреслити ці властивості, ми покриваємо вироби особовим масловоском німецького виробництва Reima. Це не тільки покращує зовнішній вигляд дерева, але і захищає матеріал від пошкодження. Якщо ви хочете купити світильники, то нехай вони будуть крафтовими: зі своєю історією і душею. Підвіси, споти, витончені бра – натуральні та безпечні навіть на кухні та в дитячій. Вони створені, щоб донести природне до Вашого дому. Приєднуйтесь до нас і нашого прагнення до натурального.

Лише сучасний дизайн

Про наш шоурум і сайт

Виготовляємо, проектуємо, створюємо

Наша команда має багато досвіду у різних сферах торгівлі та виробництва. Та саме в компанії Ітерна ми змогли почати реалізовувати своє прагнення робити щось прекрасне.

Кожного дня ми рухаємо вперед наші задуми. Ми хочемо донести дизайнерське і сучасне до кожної оселі за доступні кошти. Прагнемо поділитись частиною своєї пристрасті – нести світло і затишок, реалізовувати задуми і робити товари, які хочеться мати у себе вдома.

Ми запрошуємо Вас до нашого шоуруму – повірте, Вам тут будуть завжди дуже раді. Чекаємо саме на Вас.

Коротко про нас

НАША КОМАНДА

Лише люди можуть створювати найкраще

Олександр Кушер

CEO

Світлана Цімура

Head Analytic

Тетяна Драна

HR Director

Сергій П'ятих

Production Director

Денис Черниш

Designer

Єгор Лагута

Retail Manager
ITERNA @ 2021.

МИ СТВОРЮЄМО КОЖЕН ПРОЕКТ З УСІМ НАШИМ УМІННЯМ

2008
РІК ЗАСНУВАННЯ
38456
ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ
64
КОМПНАНІЇ-ПАРТНЕРИ
2
ОФІСИ
34
КОЛЕКТИВ
311
ВИКОНАНИХ ПРОЕКТІВ