Наше виробництво створює і виготовляє світильники handmade

Натуральна деревина ясеню

Лише природні матеріали

Неповторна структура і колір

Можливо виготовлення на замовлення

РУЧНА РОБОТА

Шліфування та покриття масловоском лише дбайливими руками майстрів

Унікальний дизайн

Мінімалістичні сучасні форми. Скандинавський стиль. Стиль лофт.

Виробництво світильників: у пошуках стилю та натхнення

Що стоїть за процесом виготовлення світильників? Навряд чи хто замислюється над таким питанням. Ми живемо в світі широкого асортименту товарів, що має на меті задовольнити будь-який смак і гаманець. Та буває, що серед такого різноманіття не так просто знайти щось оригінальне та по-справжньому якісне.

У пошуках альтернативи деякі вирішують замовити індивідуальне виготовлення корпусів світильників за спеціальним проектами.

Яка ситуація щодо цього питання в Україні? Що можна сказати про доступність такого варіанту для середньостатистичного українського користувача?

Виробництво світильників в Україні

Якщо ви розглядаєте можливість придбання оригінальної моделі джерела освітлення або розмірковуєте над тим, як краще оформити ваш простір, на вибір є декілька варіантів:

  • Замовити модель з урахуванням ваших потреб. Наприклад, коли мова йде про світильник нестандартної форми чи розмірів. Українські магазини досить часто пропонують свої послуги для реалізації подібних проектів від виїзду майстра на об’єкт для зняття замірів до виготовлення світильника і його монтажу. При цьому використовуються комплектуючі як зарубіжних, так і вітчизняних виробників, що і визначає кінцеву вартість.
  • Замовити ексклюзивне авторське рішення. Це найбільш коштовний варіант, адже витрати на дизайн увійдуть у виготовлення лише однієї моделі.
  • Придбати дизайнерський світильник серійного виробництва, який теж базується на оригінальній авторській концепції та бездоганній якості виконання.

Компанія ITERNA має честь представляти галузь українського виробництва, згадану в пункті 3.

Iterna та виробництво дизайнерських світильників

Затверджуючи ескізи для майбутньої продукції, ми ретельно проаналізували запити наших клієнтів та врахували останні досягнення в галузі сучасної світлотехніки. На меті було виготовлення підвісних та стельових джерел світла, що відповідали б наступним вимогам:

  • вишуканість форми;
  • відсутність громіздкого декору;
  • здатність привнести нотку затишку та релаксу в будь-який інтер’єр;
  • доступність.

Хоча має місце серійне виготовлення дизайнерських світильників, не може бути й мови про брутальне штампування. Всі моделі проходять ручну обробку. Звичайні дерев’яні заготовки поступово набувають форми в майстерних руках робітника. І кожний виріб зберігає в собі відбиток душі і натхнення майстра. Теж саме рівної мірою відноситься і до виробництва металевих світильників.

Де можна купити світильник від Iterna? З радістю сповіщаємо про відкриття showroom в Києві (магазин Filament на вул. Автозаводській, 24/2). Тут ви повною мірою поринете в незабутню атмосферу творчості та затишку й зможете задати всі питання щодо нашої продукції. І звісно, ми завжди на зв’язку за телефоном та у месенджерах.

Наш Youtube

Ми №1 в Україні з виробництва дерев'яних світильників

Виробництво світильників з дерева
НАТУРАЛЬНЕ

Лише створене природою

Дерево твердих порід

СУЧАСНІ ФОРМИ

Трендові форми

Світильники в стилях лофт, скандинавському та стилі мінімалізм

Виробництво світильників з дерева
НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Найкращі технічні рішення

Управління за допомогою смартфону, димерування

Виробництво світильників з дерева
Постійна наявність

Власне виробництво

Швидка доставка