Магазин

Сьогодні немає нічого простіше, ніж купити світильник в інтернеті. Відкриваєте перше-ліпше посилання, вибираєте вподобаний варіант середніх за ціною та якістю ламп та погоджуєте доставку. Проте найчастіше, що є – це або дешевий китайський товар із пластику, або дорогі італійські люстри, які необхідно ще як мінімум почекати місяць. Невже це те, що ви шукаєте?

Якщо ви відвідали сторінку нашого магазину, то, можливо, сподіваєтесь знайти оригінальні та унікальні вироби, які додають інтер’єру особливу нотку стилю. І у нас це є! Магазин Filament може запропонувати великий асортимент моделей, серед яких точно знайдеться хоча б щось для вас. Заходьте на сайт, дзвоніть або пишіть – і ми пропонуємо вам якісні світильники за найкращими цінами! На сайті діють постійні знижки клієнтам, а партнерам магазин може запропонувати вигідні умови співпраці!

Про компанію Iterna

Мета нашої компанії – творчість та самовираження через створення доступних дизайнерських світильників з металу та дерева. Поки багато виробників копіюють ідеї, ми пропонуємо вам ексклюзивні вироби, створені своїми руками. Саме тому, моделі від бренду Iterna – створене мистецтво, адже ми не прагнемо швидко збути – ми намагаємось досягти ідеалу! І наш шлях – створення якісних, сучасних та доступних для кожного світильників, а не конвеєрні лампи з пластику.

Дерево і сталь – такі матеріали завжди будуть ідеально поєднуватись разом, тому вони є основними в компанії Iterna. Текстура натуральної деревини та загартований вогнем метал – викликають почуття, які неможливо описати словами. Їх можна відчути і побачити, доторкнувшись до виробів від нашого бренду. Виготовлення світильників – це точно не просто, але ми знаємо, як зробити сучасну модель з масиву кращого дерева – ясеню. Його прекрасна структура передає всю силу та велич матеріалу. А щоб підкреслити ці властивості, ми покриваємо вироби особовим масловоском німецького виробництва Reima. Це не тільки покращує зовнішній вигляд дерева, але і захищає матеріал від пошкодження.

Якщо ви хочете купити світильники, то нехай вони будуть крафтовими: зі своєю історією і душею. Підвіси, споти, витончені бра – натуральні та безпечні навіть на кухні та в дитячій. Вони створені, щоб донести природне до Вашого дому. Приєднуйтесь до нас і нашого прагнення до натурального.

Головна сторінка